Pojištění vozu na míru

Vzhledem k obrovské konkurenci mezi pojišťovnami vyjde pojišťovna vstříc Vašim požadavkům na parametry pojištění, pokud je to alespoň trochu možné. Ať půjdete pojištění uzavřít na pobočku nebo se ho pokusíte sestavit sami online, vždy máte na výběr z několika možností a záleží jen na vás, zda uzavřete jednotlivá pojištění nebo zvolíte spojení povinné ručení – havarijní pojištění u jedné pojišťovny.

Pojištění si sestavíte sami

Pokud se rozhodnete uzavřít povinné ručení – havarijní pojištění na pobočce pojišťovny, budete si moci vybrat určitá nastavení parametrů sami. Ještě větší možnost volby máte, pokud si vyberete pojištění online, kde zadáváte sami všechny hodnoty a limity, své volby porovnáváte a upravujete a také si vybíráte pro Vás vhodná připojištění. Zde lze využít služeb kalkulaček pojištění a z bohaté nabídky si zvolit pojištění na míru.

Využijte všech možností pojištění

Vždy je potřeba projít si důkladně smluvní podmínky jednotlivých nabídek pojištění a zamyslet se nad tím, zda všechny nabízené služby potřebujete a zda byste místo nich neměli zvolit jiné. V pojištění vozidel, zvláště v havarijním, je velká variabilita a jak u povinného ručení, tak u havarijního pojištění si můžete zvolit i z rozsáhlé nabídky různých připojištění.

Proč je pojištění důležité

Povinné ručení chrání Vás i Vaši peněženku. Pokud při nehodě způsobíte škody, budou uhrazeny právě z povinného ručení. Havarijní pojištění v takovém případě uhradí většinu nákladů na opravu škod na Vašem vlastním vozidle. Máte – li sjednáno povinné ručení – havarijní pojištění, získáte ochranu pro oba případy. Jedná se většinou o velké částky, proto zvažte, která pojištění jsou důležitá právě pro Vás a zda se Vám kombinované pojištění vyplatí.

pojištění vám spočitá Top pojištění, nejlevnější povinné ručení srovnání, levné havarijní pojištění,