Povinné ručení havarijní pojištění rozdíl

jedoucí vozidlo

Víte, v čem spočívá rozdíl mezi uzavřenou pojistnou smlouvou na povinné ručení – havarijní pojištění? Rozdíl je opravdu podstatný. Z počátku je nutné dodat, že se jedná o rozdílné typy pojistných ochran s různým zaměřením a pokrytím rizik spojených s provozem motorového vozidla. - Povinné ručení, jak už sám název napovídá je zákonem stanovené pojištění, které musí platit každý vlastním motorového vozidla, který ho provozuje na pozemních komunikacích. Pokrývají se z něj škody způsobené jinému účastníkovi silničního provozu. Havarijní pojištění patří mezi dobrovolná. Je zaměřeno na pokrytí rizik spojených se škodami na vlastním vozidle. Povinné ručení havarijní pojištění rozdíl – je tedy v jinak zaměřené pojistné ochraně.

Povinné ručení a havarijní pojištění v jednom

Povinné ručení a havarijní pojištění v jednom se vyplatí všem poplatníkům, kteří chtějí mít své motorové vozidlo pojistně ochráněné oboustranně. Tuto variantu pojistky na auto lze doporučit, neboť má své výhody. Nejenže získáte pokrytí oboustranných škod v rámci jedné pojistné smlouvy, ale lze získat i zvýhodněnou cenu pojistného. Povinné ručení a havarijní pojištění v jednom se vyplatí. Navíc současně sjednané havarijní pojištění Vám zabezpečí pokrytí škod, v případě, že je viník neznámý, nebo ujel z místa nehody.

Povinné ručení a havarijní pojištění online

Rozhodli jste se právě nyní, že si uzavřete oboustranné pojištění pro Vaše motorové vozidlo – to není problém – uzavřete si pojistnou smlouvu na povinné ručení a havarijní pojištění online. Na Internetu si rychle spočítáte případnou cenu za oboustrannou pojistku pomocí kalkulačky, součastně si můžete srovnat ceny pojistných nabídek od různých pojišťoven a ve finále už jen stačí uzavřít pojistnou smlouvu online, zaplatit pojistné a je to…

pojištění vám spočitá Top pojištění, nejlevnější povinné ručení srovnání, levné havarijní pojištění,